Pilnie poszukiwany lekarz do hospicjum dla dzieci i hospicjum perinatalnego - "strażnik życia - od pierwszego do ostatniego oddechu"

OGŁOSZENIE

Bardzo, ale to bardzo prosimy o dystrybucję informacji: pilnie poszukujemy lekarza do domowego hospicjum dla dzieci. Od ponad roku prowadzimy również hospicjum perinatalne, dla par, które decydują się na kontynuację ciąży po zdiagnozowanej letalnej wadzie płodu. Kierujemy się misją dokładania ŻYCIA do każdego dnia nieuleczalnie chorego dziecka (w łonie mamy i na świecie).

Poniżej ogłoszenie dla lekarza, którego poszukuje nasze Hospicjum.

Praca przynosi wiele satysfakcji, a my prowadzimy szereg działań mających na celu odczarowanie słowa „hospicjum”. Podsyłam też link do jednego z reportaży, który ukazał się w Polsat News o naszym hospicjum: niezwykłym miejscu na mapie naszego województwa: https://www.ipla.tv/Projekt-swiadkowie-hospicjum-to-tez-zycie/vod-10966800

Organizacja

HOSPICJUM POMORZE DZIECIOM

Lokalizacja

GDAŃSK, POMORSKIE

Numer kontaktowy

512170654

Adres email

e.liegman@pomorzedzieciom.pl

Poszukujemy do pracy w DOMOWYM hospicjum dla dzieci lekarza specjalisty lub w trakcie specjalizacji: z pediatrii, neonatologii, anestezjologii, neurologii dziecięcej, chirurgii dziecięcej, medycyny rodzinnej. Oferujemy pracę w prężnym, energicznym i bardzo pozytywnym zespole, pełną wyzwań i dającą ogrom satysfakcji.
Wymagane prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zespole.

Stawki są do negocjacji w zależności od wizyt planowych i trybu dyżurowego pod telefonem.

Umowa o pracę, zlecenie lub kontraktowa.

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt pod numerem telefonu: 512 170 654.

Pozdrawiam

Ewa Liegman

Prezes Zarządu

Hospicjum Pomorze Dzieciom

Al. Józefa Hallera 140, 80-416 Gdańsk

Tel.: +48 512 170 654

e-mail: e.liegman@pomorzedzieciom.pl

www.pomorzedzieciom.pl

Pomorze Dzieciom LOGO_ fundacja i hospicjum