Z powodu pandemii koronawirusa Planned Parenthood masowo zamyka placówki aborcyjne

21.04.2020

Ponad 5,6 tysiąca placówek międzynarodowej sieci aborcyjnej Planned Parenthood zawiesiło działalność z powodu ograniczeń związanych z koronawirusem.

W swym oficjalnym komunikacie organizacja, której główną ofertą skierowaną do kobiet jest zabijanie ich nienarodzonych dzieci, potwierdziła czasowe zamknięcie 5 633 ośrodków. Mowa jest o prawdziwym kombinacie śmierci. Pracownicy sieci w samym tylko 2018 roku pozbawili życia niemal 1,4 miliona maleństw. Nieco ponad połowa zabójstw została dokonana za pomocą preparatów farmaceutycznych.

„IPPF twierdzi również, że ma problemy z dostępem do kluczowych towarów i dostaw, co jest całkiem możliwe, biorąc pod uwagę fakt, że sprzęt ochrony osobistej (PPE) powinien trafić do pracowników opieki zdrowotnej walczących z COVID-19. W całych Stanach Zjednoczonych operacje planowe – w tym aborcje na terenie niektórych stanów – zostały odroczone w celu skierowania środków ochrony indywidualnej do medyków zmagających się z COVID-19. A jednak w stanach, w  których wprowadzono wyjątek dla aborcji, firmy wchodzące w skład Planned Parenthood zawiesiły faktyczne usługi opieki zdrowotnej na rzecz opcji „tylko aborcja” – pisze portal Life Site News.

Szefowie sieci obawiają się, że po ustaniu „pandemii” nie będzie ona w stanie ponownie otworzyć wszystkich swoich obiektów, między innymi ze względu na cięcia dotacji ze środków publicznych.

Źródło: Life Site News

RoM

Read more: http://www.pch24.pl/koronawirus-masowo-zamyka-placowki-planned-parenthood,75517,i.html#ixzz6KKUg5H2n