W ROKU ŚW. JÓZEFA I TRWAJĄCEJ PANDEMII
ZAPRASZAMY-WEŹ UDZIAŁ-PRZYJEDŹ-MÓDL SIĘ Z NAMI
22 maja 2021 roku (sobota) Jasna Góra
DZIEŃ SKUPIENIA DLA ŚRODOWISKA MEDYCZNEGO
Program:
10.00 – zawiązanie wspólnoty
– konferencja
12.00 – modlitwa Regina coeli,
– konferencja
13.00 – przerwa obiadowa
15.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu
– sakrament Pojednania i Pokuty
– Litania loretańska
16.30 – Eucharystia, wigilia uroczystości Zesłania Ducha Świętego
– zakończenie dnia skupienia
Prowadzący: O. Mariusz Chyrowski CSsR
Miejsce: kaplica św. Józefa w Halach Jasnogórskich (ul. Klasztorna)
Zgłoszenia indywidualne i grupowe (dla celów logistycznych) prosimy przesyłać do 21 maja br. na adres: duszpasterstwosz@wp.pl
Spotkanie odbędzie się z zachowaniem przepisów sanitarno-epidemicznych.
Serdecznie zapraszamy!
22 maja (sobota)
godz. 21:00 – Apel Jasnogórski, ks. bp. Romuald Kamiński, Przewodniczący Zespołu KEP ds. Służby Zdrowia, kaplica jasnogórska
godz. 21:30 – Droga Krzyżowa, rozważania ks. dr Grzegorz Cyran, (diecezja zielonogórsko- gorzowska), wały jasnogórskie
23 MAJA – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
godz. 08:45 – modlitwy poranne, sala O. Augusta Kordeckiego
Konferencja: Czy wrażliwość w pracy z chorymi jest dzisiaj jeszcze możliwa? (kilka myśli pedagogicznych) ks. dr Grzegorz Cyran (diecezja zielonogórsko – gorzowska)
godz. 11:00 Msza Święta pod przewodnictwem ks. bpa Stefana Regmunta
Ogłoszenia: ks. dr Arkadiusz Zawistowski – Krajowy Duszpasterz Służby Zdrowia
oprawa muzyczna: Jasnogórska Orkiestra Dęta.
Aktualne informacje: www.kdsz.pl