97. PIELGRZYMKA SŁUŻBY ZDROWIA NA JASNĄ GÓRĘ 22-23 MAJA 2021

W ROKU ŚW. JÓZEFA I TRWAJĄCEJ PANDEMII

ZAPRASZAMY-WEŹ UDZIAŁ-PRZYJEDŹ-MÓDL SIĘ Z NAMI

22 maja 2021 roku (sobota) Jasna Góra

DZIEŃ SKUPIENIA DLA ŚRODOWISKA MEDYCZNEGO

Program:

10.00 – zawiązanie wspólnoty

      – konferencja

12.00 – modlitwa Regina coeli,  

– konferencja

13.00 – przerwa obiadowa

15.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu

          – sakrament Pojednania i Pokuty

          – Litania loretańska

16.30 – Eucharystia, wigilia uroczystości Zesłania Ducha Świętego

          – zakończenie dnia skupienia

Prowadzący: O. Mariusz Chyrowski CSsR

Miejsce: kaplica św. Józefa w Halach Jasnogórskich (ul. Klasztorna)

Zgłoszenia indywidualne i grupowe (dla celów logistycznych) prosimy przesyłać do 21 maja br. na adres: duszpasterstwosz@wp.pl

Spotkanie odbędzie się z zachowaniem przepisów sanitarno-epidemicznych.

Serdecznie zapraszamy!

22 maja (sobota)

godz. 21:00 – Apel Jasnogórski, ks. bp. Romuald Kamiński, Przewodniczący Zespołu KEP ds. Służby Zdrowia, kaplica jasnogórska

godz. 21:30 – Droga Krzyżowa, rozważania ks. dr Grzegorz Cyran, (diecezja zielonogórsko- gorzowska), wały jasnogórskie

23 MAJA  – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 

godz. 08:45 – modlitwy poranne, sala O. Augusta Kordeckiego

Konferencja:  Czy wrażliwość w pracy z chorymi jest dzisiaj jeszcze możliwa? (kilka myśli pedagogicznych)  ks. dr Grzegorz Cyran (diecezja zielonogórsko – gorzowska)

godz. 11:00 Msza Święta pod przewodnictwem ks. bpa Stefana Regmunta 

Ogłoszenia: ks. dr Arkadiusz Zawistowski – Krajowy Duszpasterz Służby Zdrowia 

oprawa muzyczna: Jasnogórska Orkiestra Dęta.  

Aktualne informacje: www.kdsz.pl

Skip to content