Zajaśniał nam dzień święty,
Pójdźmy, oddajmy pokłon Panu,
Bo wielka światłość zstąpiła dzisiaj na ziemię.
Chrystus nam się narodził!
Nasz Zbawiciel!
Niech Nowonarodzony Bóg-Człowiek zamieszka w naszych sercach, rodzinach, pośród bliskich i błogosławi!
Na te Święta i Nowy Rok życzę radości, pokoju i miłości!
Prezes
Elżbieta Kortyczko