źródło zdjęcia: Jasna Góra
Listopad jest szczególnym miesiącem zadumy, pamięci i modlitwy w intencji zmarłych.
Jak co roku, gromadzimy się na Jasnej Górze w ostatnią sobotę listopada.
26.11.2022 o godz. 11.00 w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej będzie odprawiona Msza Św. w intencji ++ lekarzy oraz ++ kapelanów.
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.