ZAPROSZENIE LEKARZY I PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA NA ŚWIĘTO PATRONALNE KU CZCI ŚW. ŁUKASZA

Pracowników Służby Zdrowia: lekarzy, pielęgniarki i pielęgniarzy, opiekunów medycznych, rehabilitantów, laborantów, diagnostów laboratoryjnych, lekarzy psychiatrów, stomatologów, farmaceutów oraz personel pomocniczy zapraszamy na diecezjalne obchody Święta Patronalnego Służby Zdrowia ku czci św. Łukasza – w niedzielę 19 października, w Katedrze Chrystusa Króla w Katowicach.

 

Program:

12.00  Eucharystia z towarzyszeniem chóru CAMES Śląskiej Izby Lekarskiej, pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Ks. Biskupa Grzegorza Olszowskiego

13.15 Poczęstunek w Panteonie Górnośląskim

 

Pracowników służby zdrowia zapraszamy na spotkania formacyjne w parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Katowicach. Szczegółowy program znajduje się na stronie internetowej duszpasterstwa http://dsz.katowice.pl

Skip to content