Drodzy Koleżanki, Koledzy Lekarze
We wcieleniu wyraża się pełnia miłości Boga. Narodzenie Syna Bożego to oblicze Boga w konkretnej ludzkiej twarzy. W Panu i w człowieczeństwie wszyscy jesteśmy braćmi; zbawienie przebiega przez wzajemną miłość. Niech Dzieciątko Boże da nam życie, miłość, pokój, radość, sens, nadzieję, zbawienie.
Tego życzę Wam Kochani i sobie. Błogosławionego Nowego Roku.
Elżbieta Kortyczko