SPOTKANIE KATOLICKICH STOWARZYSZEŃ LEKARZY, PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH, FARMACEUTÓW

W dniach 5,6,7 września odbyło się spotkanie katolickich stowarzyszeń lekarzy, pielęgniarek i położnych, farmaceutów. Medycy spotkali się na wspólnej modlitwie, codziennej Eucharystii, w programie był czas na wysłuchanie prelekcji, dyskusję, wymianę poglądów, i oczywiście rekreację. Pobyt w górach był okazją do połączenia wypoczynkuj i owocnej modlitwy. W spotkaniu uczestniczyło 130 medyków. 

Skip to content