Pracowników Służby Zdrowia: lekarzy, pielęgniarki i pielęgniarzy, opiekunów medycznych, rehabilitantów, laborantów, diagnostów laboratoryjnych, lekarzy psychiatrów, stomatologów, farmaceutów oraz personel pomocniczy zapraszamy na diecezjalne obchody Święta Patronalnego Służby Zdrowia ku czci św. Łukasza – w niedzielę 19 października, w Katedrze Chrystusa Króla w Katowicach.